Tarih boyunca sayısız medeniyetin vatanı olan Anadolu’da, tüm medeniyetlerin eşsiz değerlerini hala sergiliyor ve medeniyetin sıfır noktasından geleceği yaratıyoruz. Hem endüstriyel üretim hem de dış ticaret bağları açısından geniş bir ağ erişimine sahip stratejik ekonomimizle geleceği tarihin başladığı yerde inşa ediyoruz. Sürdürülebilir bir dünya için geleceğe yükseliyor, Türkiye’nin geleceği kadar dünyanın geleceğini de şekillendirme konusunda kendimizi çok sorumlu hissediyoruz. Modern, davetkar, çevreci ve teknolojik bir yapıya sahip pavyonumuzda misafirlerimizi dünyaca ünlü Türk misafirperverliği ile ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Geleceğe Yükseliyoruz

Creating The Future From Zero Point Of Civilizations

teması altında tasarladığımız pavilyonumuzda tüm dünyada önem ve değer arz eden ihraç ürünlerimize yer vereceğiz.

Savunma Sanayi, Otomotiv, Mücevher, Demir ve Çelik, Madencilik, Tarım, Ağaç ve Orman Ürünleri alanlarında ziyaretçilerimize ürünlerimizin tanıtımlarını yapıyoruz.

Alanlarımızda dijital ve interaktif uygulamalar kullanarak Türkiye’ye ait zenginlikleri misafirlerimiz ile yakından tanıştırmayı hedefledik. Ziyaretçiler stand içerisinde bulunan QR kodlar ile hiç bir şeye dokunmadan kendi telefonlarından ürünler hakkında içeriklere ulaşabiliyor.